button

Wyszukiwarka


Forma prawna
Województwo
Kierunek kształcenia
Rodzaj szkoły

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

rekomendacja kuratora oświaty
„Wybrane aspekty odpowiedzialności dyscyplinarnej studentów i nauczycieli akademickich”
wtorek, 24 listopada 2009 11:17
phoca_thumb_s_ad_rem_ssepKoło Naukowe Administratywistów „Ad rem” działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studenckie Stowarzyszenie Etyki Prawniczej działające przy Uniwersytecie Warszawskim serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej: „ WYBRANE ASPEKTY ODPOWIEDZIALNOŚCI DYSCYPLINARNEJ STUDENTÓW I NAUCZYCIELI AKADEMICKICH”.
 
Spotkanie odbędzie się w dniu 27 listopada  br. , w Collegium Maius w Sali Kuraszkiewicza, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
  
Studencka odpowiedzialność dyscyplinarna jest tematem bardzo istotnym, często jeszcze pomijanym podczas edukacji młodych ludzi, nieświadomych swych praw i obowiązków. Z tej przyczyny przeprowadzone podczas konferencji wykłady będą miały na celu zwiększenie świadomości praw i obowiązków studentów, a także poszerzenie wiedzy z zakresu odpowiedzialności dyscyplinarnej studentów i nauczycieli akademickich. W konferencji wezmą udział członkowie Komisji Dyscyplinarnej, wykładowcy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studenci. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia udziału w konferencji.
   
Szczegółowe informacje na stronach www.adrem.amu.edu.pl i www.adrem-konferencja.blogspot.com.


 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież